Bulgarian English Russian
ORLIN VD 
Home

 АВТОБОРСА И СЕРВИЗ ЗА КАМИОНИ И РЕМАРКЕТА С. ЕЛЕНИНО, ГР. СТАРА ЗАГОРА   +35942660220 ; 0889993116 

   БАЗА гр. МОНТАНА    0888099352  

 

davam platforma poluremarke pod naem obyava avtomorga kamioni Elenino

prodava se man tgm elenino

renault midlum prodavam elenino avtomorga kamioni chasti

izkupuvam kamioni i remarketa avtomorga i serviz elenino orlin vd 1

СТАНЕТЕ НАШ ПРИЯТЕЛ

ОРЛИН-ВД ЕООД / ORLIN-VD Ltd.

КАМИОНИ НА ЧАСТИПластмасов резервоар 180л. от IVECO EUROCARGO 140E18 120E18
Уголемете снимката


Пластмасов резервоар 180л. от IVECO EUROCARGO 140E18 120E18ЗАПИТВАНЕ ЗА ЦЕНА И НАЛИЧНОСТ

       ПРОДАДЕНО       

042/ 660 220  ;  0888 545 156

 

Пластмасов резервоар 180 литра Ивеко Еврокарго 140E18 120E18 - Автоморга камиони ЕЛЕНИНО

Местоположение

Вижте АВТОМОРГА ЗА КАМИОНИ - ЕЛЕНИНО на по-голяма карта


Пластмасов резервоар 180 литров от Ивеко Еврокарго 120Е18

ТУБЕЛЕС СЕРВИЗ - АВТОМОРГА ЗА КАМИОНИ с. ЕЛЕНИНО, гр. Стара Загора

База 2 гр. Монтана

 


Последно добавени АВТОЧАСТИ ЗА КАМИОНИ И РЕМАРКЕТА