Bulgarian English Russian
ORLIN VD 
Home

   АВТОБОРСА И СЕРВИЗ ЗА КАМИОНИ И РЕМАРКЕТА    

БАЗА 1 С. ЕЛЕНИНО, ГР. СТАРА ЗАГОРА   +35942660220 ; 0889993116 

 БАЗА 2 гр. МОНТАНА      0888099352  

 

davam platforma poluremarke pod naem obyava avtomorga kamioni Elenino

man tgm prodava se

renault midlum prodavam elenino avtomorga kamioni chasti

izkupuvam kamioni i remarketa avtomorga i serviz elenino orlin vd 1

СТАНЕТЕ НАШ ПРИЯТЕЛ

ОРЛИН-ВД ЕООД / ORLIN-VD Ltd.

КАМИОНИ НА ЧАСТИДиференциал Rockwell 160E (45:8) 1/563, на Iveco Eurotech 190E27
Уголемете снимката


Още снимки

Диференциал Rockwell 160E (45:8) 1/563, на Iveco Eurotech 190E27ЗАПИТВАНЕ ЗА ЦЕНА И НАЛИЧНОСТ

  042/ 660 220  ;  0888 545 156

 

Марка______________________IVECO
Модел______________________

EUROTECH

190E24 - 190E27 - 190E30

Година_____________________1998
Тип/Модел диф.______________ROCKWELL 160E (A3200C1537563)
Предавателно число__________1/563 (45:8)

Rockwell 160E заден мост диференциал на Iveco Eurotech 190E24 190E27 190E30 1998 г. Автоморга камиони с. Еленино

Rockwell 160E Tubeles Serviz Avtomorga kamioni chasti

Вижте АВТОМОРГА ЗА КАМИОНИ - ЕЛЕНИНО на по-голяма карта

 

 Последно добавени АВТОЧАСТИ ЗА КАМИОНИ И РЕМАРКЕТА